top of page

Technologia Combirepel™

Opatentowany składnik w foliach Agrirepel®

Combirepel™ to opatentowany, aktywny składnik produktów w naszej ofercie. W 100% naturalny komponent, który nie stanowi żadnego zagrożenia dla ludzi, zwierząt  oraz pasz i kiszonek. Składnik ten otrzymywany jest z naturalnych olejków eterycznych, które posiadają potwierdzone działanie odstraszające zarówno gryzonie, jak i ptaki. To właśnie te zwierzęta najczęściej powodują uszkodzenia folii wpływające bezpośrednio na przechowywane pod nią produkty. Aż 20% strat w magazynowanych przez rolników zbiorach spowodowanych jest przez gryzonie niszczące stosowane na polach zabezpieczenia. 

SPRAWOZDANIE Z OCENY PRODUKTU BIOBÓJCZEGO DO UPROSZCZONEGO WNIOSKU O ZEZWOLENIE

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 528/2012  w sprawie udostępniania na rynku i stosowania produktów biobójczych.

Poznaj treść certyfikatu Europejskiej Agencji Chemikaliów wydanego w procesie patetnowym składnika Combirepel.

Combirepel
silage-2914659_1920_edited.jpg

Oblicz swoje oszczędności podczas używania na folii Agrirepel® Wrap

Nikt nie zna lepiej potrzeb gospodarstwa niż jego właściciel. Poniżej udostępniamy kalkulator, z którego pomocą można sprawdzić możliwości oszczędzania czasu i pieniędzy z folią Agrirepel® Wrap.

Instrukcja:

  1. Wybierz grubość

  2. Wprowadź liczbę warstw użytych do owinięcia swoich bel

  3. Wprowadź cenę aktualnej folii

  4. Wprowadź wartość handlową jednej ze swoich bel

  5. Wprowadź procent strat spowodowanych działalnością szkodników.

  6. Wprowadź roczną całkowitą liczbę owiniętych bel

  7. Wprowadź liczbę bel, które możesz owinąć zwojem folii do owijania.Procent strat zmniejszy się do maksymalnie 5% w pierwszym roku, a w dłuższym okresie będzie wynosić 0%.

Kalkulator oszczędności

Ile mogę zaoszczędzić?

Skontaktuj się z biurem sprzedaży, a nasi doradcy przygotują najbardziej optymalną kalkulację dostosowaną do Twoich potrzeb.

bottom of page