top of page
Szukaj
  • Hathor

Opinia użytkownika: Baloty owinięte za pomocą owijarki szeregowej

Zaktualizowano: 26 sty 2021


Nagranie przedstawia baloty owinięte za pomocą owijarki szeregowej. Baloty Agrirepel®​ Wrap (ciemny kolor) oraz inne folie (jasny kolor) bez dodatku odstraszającego szkodniki. Kiszonki zostały owinięte latem w 2020 roku w Stanach Zjednoczonych.


Folia bez dodatku odstraszającego została wielokrotnie zaatakowana przez gryzonie i ptaki, które spowodowały wiele przedarć i dziur.


Komentarz autora: "Owinąłem dwa rzędy zwykłą, białą folią, wszędzie są dziury rozdarte przez ptaki. Pozostałe rękawy zostały owinięte folią z dodatkiem odstraszającym i nie widać ani jednej dziury. Wszystkie bele zostały owinięte latem 2020." ------------------------------------------------------------------------------------------------- Dołącz do Agrirepel Academy i testuj z nami skuteczność folii odstraszających szkodniki. Zapisy: marketing@hathorerko.pl

--------------------------------------------------------------------------------------------- Materiał filmowy został przesłany przez użytkownika produktów Agrirepel®​ w USA.

45 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page